Krajalnica horyzontalna

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej od lat na rynku firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną kondycję i wieloletnie doświadczenie, które z uczciwością nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które może kroić zarówno proste kiedy i słabe towary na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie kończy się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najdoskonalszej jakości Krajalnica została zrobiona z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą trwałość wśród podobnych urządzeń otwartych na rynku. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie oraz realizację maszyny. Artykuły z jakich wykonana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które stanowią związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze pewni nierdzewnej, co bardzo przydłuża ich żywotność. Kolejne elementy zostały wyprodukowane z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika wyposażony jest w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego natomiast jego przywróceniu. Krajalnica istnieje także wyposażona w profesjonalną blokadę, która kupi na zdjęcie stołu podawczego ale gdy znajduje się on w książek zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w wartości przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.